Load4 mérleg Bobcat teleszkópos rakodón

Dátum: 2025.03.31
A héten Apácatornán jártunk egy mezőgazdasági családi vállalkozásnál. Bobcat típusú teleszkópos rakodójukba építettünk be egy Load4 rakodó mérleget. Gépükkel vállalkozásuk mindennapi teendőit végzik el, amihez elengedhetetlen egy megbízható mérleg. Így egyetlen helyes berakodással spórolni tudnak idejükkel és kiadásaikkal.

Saját fejlesztésű Load4 mérlegünket úgy fejlesztettük ki, hogy egyszerű, és érthető legyen. 

A mérleg kezelhetőségét, láthatóságát színes ikonok könnyítik. 

Pontos mérést biztosít függetlenül az emelési sebességtől és a rakodógép mozgásától. 

90 napig megőrzi adatait, amit bármikor visszanézhet, kinyomtathat, vagy USB adathordozóra menthet. 

Nyomon követheti vele a berakodott anyagot, az ügyfelet, és a teherautó azonosítóját is.

A beépítést rövid határidőn belül tudjuk vállalni ,hogy Ön mihamarabb a termelékenységre tudjon fókuszálni és kiküszöbölje a többszöri anyagmozgatás extra idejét és költségeit.
 

További hírek

Új megjelenés, új honlap, új tempó

Cégünk 10 év után egy teljesen modern arculatot kapott. Honlapunkat alapjait egy modern és hiper-gyors technológiára cseréltük. Célunk, hogy az általunk forgalmazott termékekből minél több információhoz lehessen jutni.
A Lasselsberger Hungária Kft. tatabányai üzemében szolgálatot teljesítő Hitachi hegybontó gépre szerelt Loadrite L5000 mérleg világszinten is egyedülálló megoldás a fedélzeti mérlegek terén. Segítségével nyomon követhető és optimalizálható a dömperek teherszállítása. Az InsightHQ -hoz való csatlakozással pedig mindez az irodából látható.